Salus Talent TANIEJ !

Dla Naszych pacjentów, którzy są zapisani do POZ w naszej przychodni jest TANIEJ.  Zabieg nie jest refundowany przez NFZ w trosce o Was zadbaliśmy o to aby cena zabiegu nie była wygórowana .  Przyjdź osobiście zapisz się  lub  zadzwoń 733-783-135 i dowiedź się jaką promocje przygotowaliśmy dla Ciebie !

Salus Talent – głęboka stymulacja elektromagnetyczna

Salus Talent to nowoczesne i innowacyjne urządzenie służące do głębokiej stymulacji elektromagnetycznej. Zabieg z użyciem tego sprzętu polega na przyłożeniu silnego, pulsacyjnego pola magnetycznego do chorego miejsca co skutkuje odpowiednim pobudzeniem mięśni, nerwów i naczyń krwionośnych dając silny efekt przeciwbólowy. Stymulacja elektromagnetyczna przenika do wnętrza ciała na głębokość nawet 10 cm.

Efekty i korzyści zabiegów Salus Talent

Zabiegi gwarantują potwierdzone klinicznie, bardzo szybkie i skuteczne działanie przeciwbólowe. Głęboka stymulacja elektromagnetyczna przy użyciu Salus Talent jest o wiele bardziej efektywna niż tradycyjna metoda elektrostymulacji i magnetoterapia niskim polem magnetycznym ze względu na aplikację pola magnetycznego wielkiej mocy i bardzo głębokie jego przenikanie w głąb tkanki.

Do najczęstszych wskazań  korzystania ze sprzętu Salus Talent należą:

–  zaburzenia układu nerwowego (w tym uszkodzenia nerwów obwodowych), szkieletowo-mięśniowego (m.in. ból odcinka szyjnego kręgosłupa, zwyrodnienie oraz reumatoidalne zapalenie stawów, bark zamrożony i inne) oraz układu moczowo-płciowego (ból prostaty);
– schorzenia i dolegliwości kręgosłupa, w tym rozszczep kręgosłupa, rwa kulszowa, przewlekły i ostry ból odcinka lędźwiowo-krzyżowego, zmiany zwyrodnieniowe kręgów (spondyloza);
– zanik i osłabienie mięśni;
– rehabilitacja sportowa